masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

  • Gökçeada Cd. No: 3 SA Başakşehir - İstanbul
  • 0212 809 73 73
  • info@eserlojistik.com

Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Çeyrek asırdır, nakliye ve taşımacılıkla yoğrulmuş, teslim alınan malzemenin, teslim edilinceye kadar her aşamasında emanet bilinci ile hareket eden yönetim ve personel yapısı;  işletmeci, sanayici ve tüccarlarımızın, sevkiyat ve dağıtım yükünü hem sırtından hem de hem de aklından teslim alıyoruz. 

Taşımacılık hizmetlerini tek bir bölge ile sınırlandırmayarak karayolu ile Türkiye’nin her noktasına nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız, verimliliği arttırmak, kaliteli ve sorunsuz hizmet etmek amacıyla bünyesinde bölgesel departmanlar oluşturmuş, bünyesinde bulunan personellerini bu departmanlarda görevlendirmiştir.

Şirketimiz bünyesinde görevli personellerimiz hizmet ettikleri bölgelere son derece hakim, tecrübeli ve tam donanımlı olarak görevlerini sürdürmektedir.

 

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, değerlerine inanan personeller ile hizmet alanlarımızda standartları belirleyen, sosyal sorumluluk ve çevre konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü oluşturan çözümleri ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam etmektir.

Misyonumuz

Ticaretin en önemli yapıtaşları olan sanayici, tüccar ve esnafımızın mallarını ivedi olarak sevkini sağlayarak, ekonomi çarkının döngüsünde güç olmak.

WhatsApp